Naga Markets
ec

Na wykresie H4 pary EUR/CHF doszło w ostatnim czasie do dość mocnych spadków. Kurs wyhamował jednak na poziomie wsparcia okolic 1,10150 jakie wyznaczają poprzednie wierzchołki. W tym rejonie przebiega także linia trendu wzrostowego. Aktualnie cena zaczyna powoli wzrastać. Wydaje się, że może dojść do odbicia w górę i być może trwałego powrotu do trendu wzrostowego.

ec op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

OptionTrade, oferuje 75% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSrebro – mocne odbicie od wsparcia
Następny artykułPolenergia [PEP] – na kluczowym wsparciu, czy akcje pójdą w górę?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here