Naga MarketsNotowania pary walutowej EURCHF kolejną sesję z rzędu zakończyły pod linią trendu biegnącą od tegorocznych minimów. Dodatkowo, jak widzimy na wykresie dziennym poniżej, wczorajsza świeca zamknęła się pod kanałem średnich EMA 10/20, które zapewniają dynamiczne wsparcie.

Mając na uwadze powyższe, może się okazać, że kurs będzie się teraz kierował do 1.1500, bowiem w okolicach tego poziomu znajduje się obszar horyzontalnego wsparcia. Wspomniana linia trendu przełamana została już w poniedziałek, jednak przez kolejne dwa dni trwał jej test jako nowego oporu.

Kolejny kluczowy cel w przypadku kontynuacji spadków znajduje się w okolicach poziomu 1.1366, tam bowiem znajdują się aktualne minima z 2018-go roku.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here