Naga MarketsNotowania pary walutowej EURCHF już 2 tygodnie temu dotarły do oporu w okolicach 1.1490, który kilkukrotnie w tym roku sprawdzał się także jako wsparcie. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, kurs konsolidował od tego czasu między wspomnianym oporem, a dynamicznym wsparciem jaki zapewnia kanał EMA 10/20. Możliwe jednak, że rozstrzygnięcie, co do dalszego kierunku krótkoterminowego nastąpi podczas dzisiejszej sesji.

EURCHF - notowania 2 tygodnie temu dotarły do oporu w okolicach 1.1490

Wykres 4-godzinny lepiej obrazuje ostatnią próbę wybicia górą ponad 1.1490, która okazała się nieudana. W efekcie cena powróciła do lokalnego wsparcia na okrągłym poziomie 1.1400.

Dziś natomiast notowania intra-day pokonują to wsparcie, co zdaje się otwierać drogę dalszej przecenie. Najbliższym celem dla sprzedających może teraz być lokalny obszar obrony blisko 1.1320.

W przypadku cofnięcia, ekspansję sprzedających powstrzymać może poziom 1.1400, który teraz działa jako opór. Kluczowy pozostaje natomiast obszar w obrębie 1.1490.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

EURCHF - ekspansję sprzedających powstrzymać może poziom 1.1400, który teraz działa jako opór


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here