Naga MarketsWczoraj EURCHF osiągnął najwyższy poziom od 16 stycznia tego roku. Byki nie zdołały utrzymać się zbyt długo ponad oporem na poziomie 1.0960. Nastąpiło cofnięcie i powrót do wnętrza kanału wzrostowego. Cena porusza się w kanale od połowy sierpnia i możliwe, że teraz cena skieruje się w stronę dolnego ograniczenia kanału. Dla określenia dalszego kierunku ruchu EURCHF kluczowe, są poziomu 1.0960 oraz 1.0720 przebicie jednego z nich wskaże kierunek na dłuższy czas. Obecnie bardziej prawdopodobny jest powrót do wzrostów.

Wykres EURCHF dla interwału H4.
Wykres EURCHF dla interwału H4.

Interwał M30

Więcej optymizmu dla byków widać na interwale M30. Po osiągnięciu nowego maksimum nastąpił korekcyjny spadek, który zatrzymał się na wsparciu lekko przebijając poziom fibo 61,8%. EURCHF może być już po korekcie i wróci do trendu wzrostowego.

Wykres EURCHF dla interwału M30.
Wykres EURCHF dla interwału M30.

FX_GROW_logo_200x250Tę analizę zasponsorował dla Państwa broker FxGrow – buduj swój kapitał z FxGrow na rachunkach ECN, ECN Plus oraz SWAP Free, które cechują wyjątkowo niskie spready, atrakcyjne platformy do wyboru oraz depozyt minimalny $100 i $1000.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here