Naga MarketsNotowania pary walutowej EURCHF już w ubiegłym tygodniu dotarły do kluczowego obszaru oporu w obrębie 1.1440. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, strefa ta sprawdzała się w swej roli podczas korekty w sierpniu br., a wcześniej działała jako wsparcie w maju i lutym 2018 r.

Notowania pary walutowej EURCHF już w ubiegłym tygodniu dotarły do kluczowego obszaru oporu w obrębie 1.1440

Pozostaje pytanie, czy sprzedającym uda się utrzymać obszar oporu. Wybicie wsparcia klina zwyżkującego widocznego na wykresie 4-godzinnym poniżej wskazuje na potencjał do odbicia od kluczowego oporu horyzontalnego.

Jeśli niedźwiedzie utrzymają kontrolę pod dolnym ograniczeniem klina, cena może dalej zmierzać na południe, gdzie najbliższe istotne wsparcie krótkoterminowe znajdziemy w okolicach 1.3200, kolejne wypada w pobliżu 1.1221.

Alternatywnie, skuteczne wybicie oporu na 1.1440 otworzy drogę wzrostom w kierunku kluczowego oporu znajdującego się w pobliżu 1.1650.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

EURCHF - Wybicie wsparcia klina wzrostowego


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here