Naga MarketsSytuacja na EURCHF po raz kolejny się powtarza. Zmienność w ostatnich miesiącach na tej parze jest niska. Mniej więcej od połowy sierpnia wynosi 300 pipsów, cena porusza się w zakresie 1,12-1,15. Obecnie ma miejsce kolejny atak na opór znajdujący się mniej więcej w połowie tego przedziału. W zeszłym tygodniu byki przegrały. Zobaczymy, czy tym razem im się uda.

Atak na 1,1330

Od ponad miesiąca popyt na EURCHF walczy z pokonaniem oporu na 1,1330. Już kilka razy doszło do odbicia spadkowego w jego rejonie. W zeszłym tygodniu już się wydawało, że doszło do przełamania tego poziomu, ale po trzech dniach walki cena dynamicznie odbiła i w rezultacie próba była nieudana. Na początku nowego tygodnia mamy do czynienia z kolejnym podejściem do pokonania oporu.

Jeżeli kurs euro wzrośnie i utrzyma się ponad 1,1330, to będzie okazja do otwarcia długiej pozycji z celem na główny opór na 1,1500. Przestrzeń do wzrostów wyniesie ponad 150 pipsów. W przypadku odbicia spadkowego możemy spodziewać się próby zejścia do okolic 1,12. Tutaj trzeba jednak wziąć pod uwagę, że trzy ostatnie serie spadków nie miały wystarczająco mocy, by dotrzeć aż do kluczowego wsparcia.

By wykorzystać analizę i zainwestować na EURCHF,
sprawdź ofertę Brokera HotForex

wykres EURCHF H4 28.01.2019
EURCHF H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here