Naga MarketsEuro w parze z frankiem szwajcarskim jest w bardzo istotnym miejscu. Para walutowa znajduje się w trendzie spadkowym od kwietnia tego roku. Po dotarciu do ważnego psychologicznie poziomu 1,20 (to tutaj znajdowała się blokada kursu EURCHF zniesiona przez SNB na początku 2015 roku), cena zaczęła dynamicznie spadać. Po drodze mieliśmy do czynienia z dwoma większymi korektami wzrostowymi. Druga z nich nadal trwa.

Od połowy lipca na wykresie czterogodzinnym widać, że cena bardzo ładnie trzymała się linii trendu spadkowego. Na początku sierpnia mocno się od niej oddaliła po gwałtownej deprecjacji euro. Od kilku sesji mamy jednak do czynienia z silną korektą wzrostową, która na początek nowego tygodnia dotarła z powrotem w okolice linii trendu.

Tuż nad nią znajduje się również poziom 1,1450, który w przeszłości wielokrotnie działał jako wsparcie dla ceny, a teraz ma okazję sprawdzić się jako opór. Jeśli dojdzie do odbicia spadkowego z okolic 1,1450 oraz linii trendu, to będzie można otworzyć krótką pozycję z celem na 1,1270, gdzie miało miejsce ostatnie odbicie wzrostowe.

By wykorzystać analizę i zainwestować na EURCHF,
sprawdź ofertę Brokera HotForexConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here