Naga MarketsNotowania pary walutowej EURCAD piąty raz testują kluczowy poziom oporu zlokalizowany w rejonie cenowym 1.5300. Coraz słabsze reakcje wskazują na to, że w najbliższym czasie opisywany opór może zostać pokonany, a strona popytowa otworzy się na sporą przestrzeń do realizacji wzrostów.

Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu na najlepszego brokera zagranicznego CFD, gdzie można głosować również na Easy MarketsRysunek 1. Analiza techniczna,EURCAD,D1,10.01.2018

Przestrzeń do wzrostów jest dosyć spora z uwagi na kolejny silny opór, który wypada dopiero w rejonie cenowym 1.5800. Jest to około 600 pipsów strefy dla strony kupującej.

Zobacz bogatą propozycję opcji waniliowych brokera Easy Markets

Rysunek 2.Analiza techniczna,EURCAD,H1,01.10.2018

Z punktu widzenia interwału czasowego H1 możliwa jest wcześniej lokalna korekta w okolice poziomu wsparcia zlokalizowanego w rejonie cenowym 1.5130. W przypadku przełamania scenariusz wzrostowy może zostać zanegowany.

Rysunek 3. Dane ze strefy euro, źródło: investing.com

Jeżeli czwartkowe dane ze strefy euro okażą się jastrzębie, wówczas realizacja scenariusza wzrostowego może zdecydowanie przyspieszyć. Zakup opcji call z terminem realizacji do połowy lutego jest tutaj możliwością dającą kilkukrotnie większy zysk niż potencjalne ryzyko.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here