Naga Marketseurcad

Na interwale dziennym pary EUR/CAD kurs porusza się w trendzie spadkowym od dłuższego czasu. Cena jednak zaczyna zbliżać się do kluczowego wsparcia, jest to nie tylko strefa łącząca wiele udanych odbić ale także okrągły, psychologiczny poziom 1,40. Trend jest silnie spadkowy, a wsparcia nie udało się pokonać już kilka razy. Bardzo prawdopodobna jest więc przynajmniej korekta na tym poziomie. Z pewnością warto obserwować okolice strefy wsparcia.

eurcad opcja

TopOption, oferuje 80% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 180 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here