Naga MarketsNa wykresie dziennym pary EURCAD widzimy, że mimo poniedziałkowej pro-spadkowej świecy pin-bar we wtorek rynek pokonał górne ograniczenie tworzącego się od maja br. klina. Najbliższym istotnym poziomem oporu, do którego rynek powinien zmierzać okazuje się w obecnej sytuacji poziom 1.4960 choć biorąc pod uwagę zasięg wzrostów i fakt, że od niemal ośmiu dni nie mieliśmy żadnej większej korekty w najbliższym czasie równie prawdopodobne byłoby ponowne przetestowanie lokalnego wsparcia 1.4671, na wysokości którego nastąpiło wybicie z w/w klina. Ponadto w miejscu tym znajduje się również poziom 38.2% korekty Fibonacciego z całego zasięgu ostatnich wzrostów co jeszcze bardziej je umacnia.

Warto również wziąć pod uwagę, że w dniu wczorajszym pokonaliśmy najwyższy szczyt będący jednocześnie zasięgiem klina co może przemawiać za kontynuacją wzrostów w średnim terminie. By tak się jednak stało w pierwszej kolejności spodziewałbym się ponownego przetestowania i odrzucenia w/w poziomu 1.4671.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Już dziś odbierz bonus powitalny 50 EUR od Brokera RoboForex[/pullquote]

EURCAD Daily
EURCAD Dailyo dal


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here