Naga MarketsPara walutowa EUR/CAD podczas wczorajszej sesji wyznaczyła nowe maksima na poziomie 1.5167. Wzrost kursu wyniósł notowania ponad linię trendu spadkowego biegnącą od szczytu z czerwca br. oraz na poziomy widziane ostatnio we wrześniu.

Jak jednak widać na wykresie dziennym zamieszczonym poniżej, całość wzrostów została zakwestionowana, ponieważ kurs osuwał się do końca sesji. Akcja cenowa wskazuje zatem na respektowanie konfluencji oporu, gdzie wspomniana linia trendu zbiega się horyzontalnym obszarem w obrębie 1.5150.

Skuteczne odbicie od tego poziomu ponownie odsłoni wsparcie w obrębie 1.4700. Nieco wyżej, przy 1.4844 znajduje się także istotny poziom obrony, który sprawdzał się w ostatnim miesiącu.

Jeśli jednak odbicie od oporu okaże się krótkotrwałe i kupującym uda się go w końcu pokonać, cena może dalej zmierzać do strefy przy 1.5320/70, gdzie znajdują się szczyty wrześniowych swingów.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Para walutowa EUR/CAD podczas wczorajszej sesji wyznaczyła nowe maksima na poziomie 1.5167


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here