Naga Marketseurcad

Na interwale H4 pary EUR/CAD kurs dotarł do strefy oporu, która poprzednim razem wywołała gwałtowny spadek, była także testowana wcześniej zarówno jako wsparcia jak i jako opór. Styl dojścia ceny pod tą strefę wskazuje na słabość popytu. Na wykresie mamy już świecę z długim cieniem u góry, świadczącym o obecności podaży w tym miejscu. Trend jest spadkowy więc zagranie na spadki będzie z nim zgodne.

eurcad opcja

TopOption, oferuje 80% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 180 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here