Naga Marketsec

Na wykresie H4 pary EUR/CAD kurs poruszał się w trendzie bocznym z bardzo czytelną strefą wsparcia. Niedawno została ona bardzo mocno przełamana. Aktualnie obserwujemy powrót kurs do strefy jest to tzw. retest. Choć dynamika wzrostów jest dosyć silna to jednak na niższych interwałach np. właśnie H4 obserwujemy kilka świec pokazujących, że wzrosty wyhamowują. Pojawia się zatem szansa na spadki w dniu dzisiejszym.

ec opcja

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 177 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSD/CAD – kanał spadkowy przeciąga się
Następny artykułPrzegląd setupów Price Action 25 listopada 2014: EURCAD, EURJPY, NZDJPY
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here