Naga MarketsNa wykresie dziennym można zaobserwować trend spadkowy. Świadczy o tym sekwencja coraz niżej położonych dołków oraz szczytów. Dodatkowym potwierdzeniem stanowią średnie EMA (75-,100- okresowe).

Można zaobserwować, że cena przez dłuższy czas oscylowała w obszarze konsolidacji pomiędzy oporem 1,4200 i wsparciem 1,3900. Aktualnie można zaobserwować, że cena spadła ponownie poniżej poziom 1,3900. Ustalenie niższego minimum zwiększy prawdopodobieństwo kontynuacji spadków. Warto przyjrzeć się wykresowi o niższej perspektywie czasowej.

Uzyskaj dostęp do około 200 instrumentów finansowych dzięki Noble Markets >>

Notowania z perspektywy czterogodzinnej wskazują na kontynuację trendu spadkowego. Aktualnie można zaobserwować narastającą presje strony podażowej. Dwie perspektywy czasowe wyraźnie wskazują na spadkowy kontekst. W tej sytuacji prowzrostowe formację należy traktować jako ostrzeżenie dla sprzedających. Wsparcie znajduję się w okolicach okrągłego poziomu 1,3800. Dynamiczne spadki do tego obszaru zwiększą szanse na jego przełamanie.


comapric forex noblemarkets

Więcej analiz i komentarzy rynkowych można znaleźć na stronie Noble Markets. Zapoznaj się z ofertą brokera wchodząc w świat inwestycji FX/CFD.
tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here