Naga MarketsKurs pary walutowej EURCAD wzniósł się dziś ponad maksima z maja br. oraz listopada 2016. Tym samym notowania znalazły się na poziomie, który ostatnio widziany był w lutym 2016-go roku.

Przechodząc na wykres dzienny można zauważyć, że dzisiejsze wzrosty są wynikiem kontynuacji rajdu z dnia wczorajszego, kiedy to doszło do zanegowania niedźwiedziego pin bara z wtorku.

Jako, że kurs znajduje się w trendzie wzrostowym, sensowne wydaje się poszukiwanie okazji zakupowych po korektach. Najbliższe wsparcie lokalne przy takim scenariuszu zlokalizowane jest w obrębie 1.5132. O wiele istotniejszy poziom stanowią natomiast okolice 1.5015, gdzie wypada 50% zniesienie ostatniego impulsu wzrostowego.

Nie warto natomiast podejmować się pozycji długich z obecnych poziomów. Wybicie może bowiem okazać się fałszywe, a notowania znacznie odsunęły się od 20-dniowej SMA.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here