Naga Markets
Ostatnie trzy dni intensywnych spadków na parze walutowej EURCAD zaprowadziły jej kurs z powrotem kluczowe poziomy 1.4380 oraz 1.4270. Dodatkowo zamknięcie wczorajszej sesji miało miejsce w sporej odległości pod 20-okresową SMA.

Mając na uwadze powyższe stwierdzić można zmianę momentum na spadkowe. Najbliższym istotny celem dla potencjalnych osunięć będzie wsparcie przy 1.4085. Z kolei kluczowa strefa popytu widoczna jest w okolicach minimów zarówno z obecnego jak i minionego roku blisko 1.3835.

Bądź na bieżąco! Uruchom Rynki na Żywo w swojej przeglądarce

Na wykresie 4-godzinnym z kolei pojawiły się pierwsze wzrostowe świece, które świadczyć mogą o potencjalnym odreagowaniu spadków. Zakończenie ewentualnej korekty można wykorzystać do zajmowania pozycji krótkich, zgodnych z panującym momentum. Strefa oporu między 1.4270 – 1.4380 wydaje się dobrym miejscem na powrót do spadków.


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOpcja na dziś – CALL na NZDUSD
Następny artykułOd inwestora do scalpera – EURUSD
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here