Naga MarketsPara walutowa EURCAD w grudniu 2015r. pokonała a następnie re-testując odrzuciła (jako opór) niezwykle istotny poziom 1.4150, który moglibyśmy uznać za linię szyi formacji głowy z ramionami. Pokonanie ubiegłorocznych minimów mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków nawet w okolice poziomu 1.3030 a jeżeli pod uwagę wzięlibyśmy zasięg formacji RGR, spadki mogłyby osiągnąć nawet okolice poziomu 1.2170.

EURCAD Weekly
EURCAD Weekly

Spoglądając na wykres H4 zauważymy, że rynek od kilku tygodni porusza się w konsolidacji. Na skutek trwających od ubiegłego piątku wzrostów obecnie zbliżamy się w okolice lokalnej strefy oporu zbiegającej się z mierzenim 38.2% korekty Fibonacciego. Odrzucenie tego poziomu mogłoby być sygnałem do kontynuacji spadków w najbliższym czasie.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u Brokera HotForex

EURCAD Weekly
EURCAD Weekly


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAnaliza dla początkujących: GBP/CHF – w silnym trendzie spadkowym
Następny artykułStrategia TDiS: Przegapiony sygnał na AUDNZD + analiza pozostałych instrumentów
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here