Naga MarketsOd kilku dni notowania pary walutowej EURCAD testują obszar przełamanego wsparcia w postaci linii szyi formacji głowy i ramiom, która obecnie zapewnia opór. Dodatkowo podczas wczorajszej sesji kurs przetestował maksima swingu z 8-go sierpnia blisko 1.5188.

Wspomniany wyżej test widoczny jest na wykresie dziennym poniżej:

Z kolei na wykresie 1-godzinnym widzimy, że potencjalnie korekta do oporu, gdzie wcześniejsza linia szyi zbiegała się z horyzontalnym poziomem 1.5188 została zakończona. Sprzedającym udało się bowiem pokonać zarówno linię trendu biegnącą do tegorocznego dołka jak i horyzontalne wsparcie w obrębie 1.5105.

W krótkim terminie notowania mogą teraz zmierzać do lokalnego wsparcia na 1.5055, a następnie w kierunku okrągłego poziomu przy 1.5000.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here