Naga MarketsPara walutowa EURCAD na skutek trwających od ubiegłego tygodnia wzrostów dotarła w okolice istotnego oporu 1.4280, gdzie wczoraj pojawiła się pierwsza silna reakcja podażowa. Niestety spadki nie były kontynuowane i dziś ponownie znaleźliśmy się w okolicy wspomnianego wcześniej oporu. Jeżeli i tym razem rynek odrzuci obecną strefę, wówczas potencjalne spadki mogłyby dotrzeć w okolice strefy wsparcia pomiędzy 1.4070 – 1.4043.

EURCAD H4

Spoglądając na wykres dzienny zauważymy jednak, że zdecydowanie ważniejszy od obecnego poziomu był pokonany w ubiegły piątek opór 1.4200. Jeżeli w najbliższym czasie rynek nie zaneguje pokonania tego poziomu, potencjalne wzrosty mogłyby dotrzeć nawet w okolice 1.4960 choć pierwszej reakcji podażowej spodziewałbym się już przy 1.4390.

By zainwestować sprawdź ofertę Brokera HotForex

EURCAD Daily


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułMorgan Stanley i Citi przeniosą 1000+ miejsc pracy w razie Brexitu
Następny artykułJustin Bennett: Podwójny szczyt na CAD/JPY potwierdzony. Cel 270 pipsów niżej
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here