Naga MarketsNa wykresie tygodniowym pary EURCAD widać, że ta pod koniec kwietnia odbiła od wsparcia w pobliżu poziomu 1.4200 i obecnie konsoliduje walcząc z 21-okresową wykładniczą średnią krocząca, z którą nie może sobie poradzić od kilku tygodni.

Jeśli dynamiczny opór jaki zapewnia wspomniana średnia zostanie zachowany, prawdopodobnie doświadczymy spadków, które mogą się zakończyć na linii trendu wzrostowego prowadzonej od dołka z kwietnia 2015 roku lub też będziemy świadkami zejścia niżej i ponownego testu wsparcia na poziomie 1.4200.

Sprawdź jak korzystne warunki handlu mogą być u brokera XM

Gdyby jednak byki wykazały się na tyle silne, by zamknąć tydzień ponad kanałem EMA 8/21, przyjdzie im się zmierzyć z oporem, który wypada na okrągłym poziomie 1.50.  Przebicie także tego poziomu, otworzy drogę do kolejnych poziomów oporu widocznych na poniższym wykresie.

2605-EURCAD


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here