Naga Marketsec

Na wykresie H4 pary EUR/CAD ruch wzrostowy, który miał początek po odbiciu do kluczowego wsparcia przy 1,407-1,409 napotkał silną barierę jaką okazała się linia bessy łącząca ostatnie wierzchołki. Seria długich cieni świec pokazuje, że walkę w tym miejscu wygrywają sprzedający. W efekcie kurs zaczął zawracać i można spodziewać się ponownego testu wspomnianego wsparcia. Jeżeli jednak linia zostanie wybita, najbliższy opór znajduje się na poziomie 1,429, jest nim poprzedni wierzchołek.

Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

ec op

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 177 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułBlok po 22 – 19 luty 2015: NZD/JPY, EUR/AUD, AUD/NZD
Następny artykułUSD/JPY – RGR na H4 nadal możliwy
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here