Naga MarketsKurs euro do dolara kanadyjskiego (EURCAD) pozytywnie przetestował wczoraj zarówno horyzontalny opór jak i górne ograniczenie kanału. W wyniku tego testu powstała niedźwiedzia formacja outside bar, po której dziś notowania zniżkują.

Jak widać na wykresie dziennym EURCAD poniżej, istotny opór zlokalizowany jest w obrębie poziomu 1,4705, a wyżej wypada górna banda kanału. Wczorajsza próba kontynuacji wzrostów ponad te poziomy zakończyła się niepowodzeniem i otworzyła drogę spadkom.

Najbliższe wsparcie może teraz stanowić przełamana linia trendu spadkowego biegnąca od szczytu z grudnia 2018 roku. Niżej, w okolicach 1,4550 znajdziemy natomiast wsparcie horyzontalne, na którym swój początek miał ostatni impuls wzrostowy.

Alternatywnie, zanegowanie maksimów wczorajszego outside bara otwierałoby drogę dalszym wzrostom do 1,4850 – 1,4875.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres dzienny pary walutowej EURCAD - 22.11.2019 r.
Wykres dzienny pary walutowej EURCAD – 22.11.2019 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here