Naga MarketsEURCAD przez 4 ostatnie miesiące porusza się w trendzie wzrostowym. Na wykresie utworzył się kanał wzrostowym, który 3 tygodnie temu został wybity w górę. W zeszłym tygodniu po przetestowaniu oporu na poziomie 1.5560 nastąpiło cofnięcie i obecnie EURCAD porusza się na granicy górnego ograniczenia wcześniej wybitego kanału oraz na wsparciu 1.4720. Jeżeli byki skapitulują to możliwy jest ruch w okolice 1.4000.

Wykres EURCAD dla interwału W1.
Wykres EURCAD dla interwału W1.

Interwał H1

Po mocnym wzroście w zeszłym tygodniu nastąpiło cofnięcie, które zniosło ponad 61,8% wzrostów. Równocześnie przez ostatni tydzień EURCAD utworzył kanał, w którym się porusza. Dzisiaj w nocy była nieudana próba wyjścia górą z kanału, po której nastąpiło cofnięcie. Możliwe, że cena przetestuje dolne ograniczenie kanału czyli poziom 1.4707. Jeżeli niedźwiedzie dalej będą naciskać to kolejnym celem spadków będzie 1.4640 czyli fibo 78,6%.

Wykres EURCAD dla interwału H1.
Wykres EURCAD dla interwału H1.

FX_GROW_logo_200x250Tę analizę zasponsorował dla Państwa broker FxGrow – buduj swój kapitał z FxGrow na rachunkach ECN, ECN Plus oraz SWAP Free, które cechują wyjątkowo niskie spready, atrakcyjne platformy do wyboru oraz depozyt minimalny $100 i $1000.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here