Naga MarketsPoniżej wykres EUR/CAD w ujęciu dziennym:


Cena pnie się do góry, a ruch ten może zostać po raz drugi zatrzymany, być może na dłużej – wtedy należy spodziewać się spadku do widocznej linii trendu. W tym miejscu mamy dość mocne wsparcie, które może obronić TL wzrostową. Jeżeli cena przebija zaznaczony opór, można podłączyć się w momencie tzw. retestu przebitej strefy SR.


Na wykresie tygodniowym widać, że trend wzrostowy trwa już ponad rok i wydaje się prawdopodobne, że skoro trwa już tak długo, to powinien przetestować poprzednie szczyty, do których niewiele już brakuje. Uważam, że korzystniej byłoby zająć pozycję po korekcie do linii trendu.

Teraz druga sprawa: PKP Cargo debiutuje na giełdzie

Od dnia dzisiejszego można zapisywać się na akcje tej firmy. Smaczku dodaje fakt, że EBOiR (EBOR) zapowiedział kupno do 7,5% akcji w ofercie publicznej. Gorzej jest z inwestorami instytucjonalnymi np. OFE, które są w dosyć niepewnej sytuacji. Firma ma stać się spółką dywidendową.

Chciałbym zapytać osoby, które interesują się giełdą i gospodarką, co o tym sądzą, czy to dobry ruch, czy wyprzedaż majątku narodowego, czy sami zamierzacie kupić akcje i pozbyć się ich jeszcze w dniu debiutu ?

Najlepszym miejscem na dyskusję będzie dział CFD na akcje polskie


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here