Naga MarketsDolar kanadyjski w ciągu ostatnich sesji dynamicznie się umocnił na wieść o dojściu do porozumienia ze Stanami Zjednoczonymi i podpisaniem nowej umowy NAFTA. Od czwartku cena EURCAD spadła o 500 pipsów i obecnie znalazła się na kluczowym wsparciu. To tutaj rozegra się dalszy los tej pary.

EURCAD bez problemu przebił się przez okrągły poziom 1,5000 i zanurkował jeszcze niżej, aż do kolejnego wsparcia na 1,4800. To tutaj pojawiła się pierwsza reakcja wzrostowa, na razie niewielka. Jeżeli dojdzie do korekty wzrostowej ostatnich spadków, można otworzyć pozycję z celem na opór na 1,5000, da to niecałe 200 pipsów zysku.

EURCAD H4

W przypadku kontynuacji spadków musimy zerknąć na szerszy sentyment. Najbliższe wsparcie rysuje się w okolicach 1,4470, w zeszłym roku EURCAD reagował na nie kilkukrotnie. W przypadku takiego scenariusza do zarobienia jest około 300 pipsów. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który oferuje świetne spready oraz platformę do social tradingu.

EURCAD D1

Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here