Naga MarketsCena euro do dolara kanadyjskiego zaczęła spadać 20 lipca, wcześniej mieliśmy do czynienia z trwającym około trzech tygodni ruchem bocznym. W piątek, 27 lipca, cena dotarła do wsparcia na 1,5190. W szerszym sentymencie poziom ten jest dosyć istotny dla tej pary, w przeszłości cena reagowała wiele razy w okolicach 1,5175-1,5200.

Od końca czerwca EURCAD znajdował się w wąskim przedziale między 1,5300 a 1,5440. Nie licząc krótkotrwałego przebicia przez opór na przełomie 19 i 20 lipca, niewiele się działo. Dopiero zejście poniżej 1,53 z zeszłej środy (25 lipca) dało nadzieję na jakiś szerzy ruch. Cena dotarła do kolejnego wsparcia na 1,5195 i tu doszło do wspomnianego we wstępie odbicia wzrostowego.

By wykorzystać analizę i zainwestować na EURCAD
sprawdź ofertę 
Brokera HotForex

EURCAD H4

Po dwudniowej korekcie wzrostowej, która skutecznie potwierdziła poziom 1,53 jako nowy opór, cena zeszła ponownie w okolice wsparcia. Być może dzisiaj dojdzie do ataku na ten poziom. Jeśli będzie skuteczny, będzie można zastanowić się nad wejściem w krótką pozycję. Kolejnym celem wydają się być okolice 1,50.

EURCAD H4 – szerszy sentyment


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here