Naga MarketsNotowania pary walutowej EURAUD znajdują się w trendzie wzrostowym, co dobrze obrazuje poniższy wykres tygodniowy, na którym dołki i szczyty układają się na coraz wyższych poziomach.

Dodatkowo notowania znajdują się obecnie blisko kluczowej strefy konfluencji, gdzie zbiegają się trzy poziomy:

  • wsparcie horyzontalne w obrębie okrągłego poziomu 1.5800,
  • 20-tygodniowa średnia krocząca, która świetnie sprawdza się jako wsparcie dynamiczne w obecnym trendzie,
  • linia trendu wzrostowego biegnącą od dołka z 2017-go roku.

Istnieje zatem spora szansa na odbicie od omówionej wyżej strefy konfluencji wsparcia. Kontynuacja trendu wzrostowego mogłaby wtedy zaprowadzić notowania z powrotem do tegorocznych maksimów oraz znajdującego się nieco wyżej poziomu 1.6250, gdzie wypadają maksima z 2016-go roku.

Alternatywnie, przełamanie strefy wsparcia otworzyłoby drogę spadkom w kierunku 1.5230. W okolicach tego poziomu znajduje się dołek ustanowiony w obecnym roku.

Analizowany instrument posiada w swej ofercie broker XM, który zapewnia spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułIndeks Big Mac – felieton
Następny artykułVilleroy zapowiada koniec QE ?
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here