Naga Marketsea

Wykres H4 pary EUR/AUD pokazuje, że cena w ostatnim czasie poruszała się w szerokiej konsolidacji. Niedawno doszło do wyłamania kluczowego wsparcia, ale kurs dość szybko powrócił do wnętrza notowań i być może było to tylko fałszywe wyłamanie. Skupiając się na tym co aktualne, warto zauważyć, że na poziomie wsparcia zatrzymała się korekta ostatniego impulsu wzrostowego. Jest to wsparcie okolic 1,5600. W tym miejscu mamy już dwie świece typu pin bar z długimi, dolnymi cieniami, które mogą być traktowane jako sygnały dalszych wzrostów, a przestrzeń do nich jest dość spora.

ea op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ


Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGBP/JPY – pod kluczowym oporem
Następny artykułCI Games [CIG], Wilbo [WLB] – Gorące spółki dnia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here