Naga MarketsNa interwale godzinowym EURAUD zbliżył się do oporu na poziomie 1.6150. Po jego przebiciu najbliższym celem wzrostów będzie 1.6585 czyli maksimum z 24 sierpnia. Trend jest wzrostowy (co potwierdza czerwona linia na wykresie H1 oraz wybicie z konsolidacji na W1). Ewentualne cofnięcie od wskazanego oporu nie powinno być zbyt głębokie, ponieważ podaż będzie miała do pokonania kilka wsparć. Kluczowe wsparcie znajduje się na poziomie 1.5600.

Wykres EURAUD dla interwału H1.
Wykres EURAUD dla interwału H1.

Interwał W1

Dwa tygodnie temu przebity został opór, który zatrzymywał wzrosty przez ponad 2 lata. Długa świeca typu PIN BAR wskazywała, że wybicie będzie fałszywe, jednak miniony tydzień potwierdził ruch na północ. Dnia 24 sierpnia cena przetestowała poziom na jakim nie była od 2009 roku i powrót byków w ten rejon wydaje się tylko kwestią czasu. Po przebiciu poziomu 1.6585 kolejnym celem wzrostów będzie poziom 1.7400.

Wykres EURAUD dla interwału W1.
Wykres EURAUD dla interwału W1.

FX_GROW_logo_200x250Tę analizę zasponsorował dla Państwa broker FxGrow – buduj swój kapitał z FxGrow na rachunkach ECN, ECN Plus oraz SWAP Free, które cechują wyjątkowo niskie spready, atrakcyjne platformy do wyboru oraz depozyt minimalny $100 i $1000.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here