Naga Marketskurs euro, notowania EURSpoglądając na notowania pary walutowej EURAUD zauważymy, że kurs euro traci wobec dolara australijskiego nieprzerwanie od ośmiu dni. Wskutek tej deprecjacji, rynek nie tylko pokonał jedno horyzontalne wsparcie w wysokości 1.7175, lecz zbliżył się także w rejon kolejnej, niezwykle istotnej strefy.


Analizując obecną sytuację na notowaniach pary walutowej EURAUD dostrzec można, że w wyniku ostatniej, niezwykle dynamicznej deprecjacji rynek osunął się w okolice konfluencji wsparć wynikającej z przecięcia się linii trendu wzrostowego i horyzontalnego poziomu 1.6030.

Tam też w dniu dzisiejszym pojawiła się reakcja popytowa. Jeżeli zatem strefa ta zostanie trwale odrzucona, moglibyśmy spodziewać się, że na notowaniach pary walutowej EURAUD w najbliższym czasie pojawi się przynajmniej korekta wzrostowa.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Kurs pary walutowej EURAUD
EURAUD Daily

Trwałe pokonanie obecnie testowanego poziomu mogłoby natomiast otworzyć drogę do dalszych spadków, dla których realnym zasięgiem wydają się okolice 1.5900, bądź nawet 1.5690.


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPoniedziałkowy przegląd rynków – kurs funta (GBP) największym wygranym sesji
Następny artykułEBC wdroży środki stymulujące gospodarkę już we wrześniu? Prognoza kursu EURUSD – duże banki inwestycyjne
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here