Naga MarketsPodczas ostatniej sesji ubiegłego tygodnia notowania pary walutowej EURAUD wybiły ważny opór na 1.6190, gdzie wypadały ustanowione wcześniej w obecnym roku maksima. Kurs kontynuował tym samym dynamiczne wzrosty z drugiej połowy sierpnia br.

Z kolei w obecnym tygodniu cena wzniosła się jeszcze wyżej, a w środę miała miejsce pierwsza spadkowa sesja. Wczoraj w ciągu dnia kurs również zniżkował i znalazł się pod nowym wsparciem na 1.6190, jednakże do zamknięcia notowania powróciły ponad ten poziom.

Mając na uwadze powyższe, akcja cenowa z wczorajszej sesji sugeruje utrzymanie nowego wsparcia, które dodatkowo zbiega się z 10-dniową EMA. Może się zatem okazać, że kurs będzie kontynuował wzrosty w kierunku maksimów z 2015 roku na 1.6562.

Alternatywnie, zamknięcie notowań dziennych pod wczorajszym dołkiem zakwestionuje pro-wzrostowe nastawienie i odsłoni kolejne wsparcie w okolicach 1.6050.

Analizowany instrument posiada w swej ofercie broker XM, który zapewnia spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here