Naga MarketsDziś będziemy kontynuować wczorajszą analizę. Wygląda na to, że prowzrostowy scenariusz się potwierdza.  EURAUD jest na najlepszej drodze do osiągnięcia poziomów, na których nie znajdował się już od lat. Dodatkowo, tym razem wzrosty mogą przyjąć bardziej trwałą formę niż pojedyncze wyskoki z 2015 i 2016 roku. Czy możliwe jest dotarcie do poziomów z poprzedniej dekady?

Wczorajsza sesja upłynęła pod znakiem niewielkiej korekty spadkowej, która sięgnęła właściwie co do pipsa wsparcia na 1,6130. Dotychczas poziom ten skutecznie powstrzymywał wzrosty na tej parze. Odbicie, które miało miejsce w nocy sprawia jednak, że możemy być bardziej optymistyczni co do dalszych wzrostów.

Tak jak wspominałem wczoraj, pierwszym poziomem, na którym w przeszłości opierała się cena, jest ten z wykresu dziennego i tygodniowego na 1,6500. To tutaj między 2005 a 2009 rokiem cena zawracała wielokrotnie. Wygląda na to, że jest to idealny cel dla dalszych wzrostów na tej parze. W razie zejścia poniżej wsparcia na 1,6130, oczekuję powrotu w okolice 1,5860.

By wykorzystać analizę i zainwestować na EURAUD,
sprawdź ofertę Brokera HotForexConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here