Naga MarketsKurs pary walutowej EUR/AUD dotarł wczoraj oporu w okolicach 1.6250, który zatrzymał wzrosty w ubiegłym roku i to z tego miejsca nastąpiła prawie 2000-pipsowa przecena, a po dołkach ruchu wzrostowego, który miał miejsce w jej następstwie narysowano linię trendu.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego![/pullquote]

Na tym silnym poziomie uwidoczniła się spora reakcja strony podażowej na co wskazuje wczorajsza świeca dzienna o długim, górnym knocie i bardzo małym korpusie. Zatem mimo trendu wzrostowego w jakim para trwałą od listopada 2015 roku, bardzo prawdopodobna jest korekta spadkowa, przynajmniej do poziomu wsparcia, a jednocześnie linii trendu przy 1.5640. Właśnie z tego miejsca możemy się spodziewać dalszych zwyżek. Z drugiej jednak strony, przełamanie linii trendu neguje dalsze wzrosty i zmienia sentyment na spadkowy, przynajmniej w krótkim terminie.

0212EA1

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.
Zapisy na: Webinary XM.COM[/pullquote]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here