Naga MarketsPara walutowa EURAUD szczególnie w ostatnim czasie porusza się bardzo trendowo i re-testuje zdecydowaną większość pokonanych uprzednio poziomów oporu (później wsparcia).

Rynek od dłuższego czasu porusza się na północ. Warto zauważyć, że wzrosty te odbywały się w bardzo techniczny sposób i po każdym impulsie wzrostowym następowała korekta spadkowa, która w zdecydowanej większości przypadków kończyła się re-testem pokonanego wcześniej oporu.

Niekiedy te korekty były głębsze a niekiedy płytsze jednak za każdym razem były one mniej dynamiczne aniżeli wcześniejsze impulsy.

Obecnie, na skutek trwających od piątku spadków rynek dotarł w okolice poziomu 1.4900, który to jest ostatnim pokonanym oporem (teraz wsparciem). Biorąc po uwagę dynamikę tych spadków coraz bardziej prawdopodobne wydaje się pokonanie tego poziomu co mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków nawet w okolice poziomu 1.4640.

Warto również zwrócić uwagę, że pokonanie obecnego wsparcia utworzyłoby sekwencję coraz niższych dołków będącą pierwszą oznaką potencjalnej zmiany nastawienia rynku.

By wykorzystać analizę i zainwestować już teraz sprawdź ofertę Brokera HotForex

EURAUD H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułProsty system oparty o średnie na przykładzie EUR/AUD
Następny artykułPrice Action ze Zbigniewem Wieczorkiem – analiza głównych par walutowych, 7 czerwca
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here