Naga MarketsNa wykresie tygodniowym pary walutowej EURAUD widoczny jest ruch wzrostowy, który swój początek miał na tegorocznych minimach. Dynamika wzrostów znacznie przyspieszyła po wybiciu z konsolidacji luką wzrostową z drugiej połowy kwietnia.

Po wyznaczeniu maksimów w okolicach 1.5226 rozpoczęła się korekta tego tego ruchu wzrostowego, która w ubiegłym tygodniu testowała jego 50-procentowe zniesienie. Wtedy też utworzył się popytowy pin bar zaznaczony na wykresie poniżej:

Z kolei wykres dzienny prezentuje formację byczego objęcia właśnie w okolicach 1.4425 (zniesienie 50%). Widać także, iż cena z powrotem znalazła się nad wsparciem przy 1.4632, a wczoraj w tym miejscu pojawiła się świeca doji z długim cieniem u dołu.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Powyższe sygnały świadczyć mogą o potencjalnym ruchu wzrostowym, gdzie najbliższym celem będą okolice maksimów (1.5074) jakie udało się ustanowić w tym miesiącu. Po pokonaniu tego poziomu otwarta zostanie droga do tegorocznych maksimów przy 1.5226.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here