Naga MarketsPara walutowa EURAUD poruszała się do niedawna w krótkoterminowym trendzie wzrostowym na co wskazuje obecność ceny ponad linią trendu biegnącą od dołka z 19-go lipca.

Kupujący nie mogli sobie jednak poradzić z oporem w okolicach 1.5010. Mimo kilku prób jego pokonania, ten zdołał wytrzymać, a cena po odbiciu przełamała wspomnianą wyżej linię trendu.

Następnie notowania szybko skierowały się do wsparcia przy 1.4820, które po krótkiej przerwie również zostało pokonane. Po ustanowieniu kolejnego dołka pojawiła się korekta, która zniosła impuls spadkowy w 50-procentach.

Analizę instrumentu wykorzystać możesz na rachunku u brokera uTrader. Stawki zwrotu oraz momenty wygasania opcji sprawdzisz na koncie demonstracyjnym >>

Obecnie cena oscyluje w okolicach wsparcia przy 1.4820. Skuteczne zamknięcie pod tym obszarem możne oznaczać powrót do spadków. Najbliższym celem przy tym scenariuszu będą lokalne minima blisko 1.4731. Z kolei kluczowe wsparcie znajduje się blisko 1.4620.

Alternatywą jest tu kontynuacja ruchu korekcyjnego w okolice obszaru przy 1.4910/30.

Jak testować pomysły i strategię inwestycyjne? Odpowiedzią jest program Forex Tester. Sprawdź artykuł opisujący niektóre z jego możliwości >>Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here