Naga Marketsea

Na interwale H4 pary EUR/AUD trwa silny trend spadkowy. Aktualny poziom cenowy znajduje się pod znaczącą, dość długoterminową strefą oporu. Powstały niedawno pin bar swoim maksimum odbił się od dokładnie respektowanej linii trendu. Wydaje się, że konfluencja tych trzech czynników: pin bar, opór i linia trendu mogą oznaczać bliski koniec korekty wzrostowej i powrót do głównego trendu spadkowego w najbliższym czasie.

ea op

TopOption, oferuje 75% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 175 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here