Naga Marketsea

Na wykresie H4 pary EUR/AUD doszło niedawno do nieudanych prób wyjścia ceny powyżej poziomu poprzednich szczytów. Próby te ostatecznie zakończyły się niepowodzeniem i pozostały po nich jedynie długie, górne cienie świec wskazujące na fałszywe wybicie. Obecnie cena dynamicznie spada i znajduje się na lokalnym wsparciu okolic 1,5650. Warto obserwować ten poziom, gdyż jego przełamanie będzie oznaczało bardzo prawdopodobne dalsze spadki z celem przy kolejnym wsparciu w rejonie 1,5300.

Polecam darmowe szkolenie, podczas którego omówione zostanie korzystanie ze wstęg Bollingera w kontekście gry na opcjach binarnych. Webinar odbędzie się w środę 17 lutego. Każda zarejestrowana osoba otrzyma dostęp do nagrania.

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ


Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

OptionTrade, oferuje 78% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here