Naga MarketsEURAUD – w poprzedniej analizie  (29/03) opisywałem formacje objęcia bessy (Outside Bar), która jako typowa formacja niedźwiedzia wskazywała na spadki.
Przewidywania się sprawdziły, cena opuściła dołem formację i dotarła do poziomu najbliższego lokalnego  wsparcia 1.5980 (niebieskiej strefy). Zgodnie z poprzednią analizą cena na wsparciu zawróciła i powróciła do outside bara testując po drodze jego dolne ograniczenie, gdzie aktualnie ( godz 00:10) się znajduje.

EURAUD Daily – Cena po wybiciu z Outside bara odbiła od strefy wsparcia i powróciła do jego dolnego ograniczenia

Na wykresie H4 narysowałem prawdopodobne zachowanie ceny w czasie najbliższych sesji. Jeżeli spełni się scenariusz spadkowy to zachowanie ceny na strefie wsparcia 1.5980 może zadecydować o dalszych losach tej pary. Pokonanie tego poziomu może otworzyć drogę do następnego wsparcia (1.5900) a następnie do dolnego ograniczenia kanału wzrostowego w jakim para porusza się od początku roku. Ponowne odrzucenie tego poziomu może sygnalizować powrót do wzrostów lub do dłuższej konsolidacji.

EURAUD – H4

Należy też wziąć pod uwagę dzisiejsze dane macro – o 6:30 Australijski Bank Rezerw (RBA) poda wysokość stóp procentowych i wyda komunikat o polityce pieniężnej na najbliższe tygodnie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here