Naga MarketsKońcówka zeszłego tygodnia przyniosła osłabienie euro w stosunku do dolara australijskiego. W piątek wieczorem doszło do przełamania wsparcia na 1,6060. Nowy tydzień rozpoczął się od delikatnego retestu tego poziomu. Od jego powodzenia okaże się, czy EURAUD będzie kontynuował spadki, czy może powróci do szerszego sentymentu.

Uspokojenie sytuacji przy 1,6060

Jak na razie ruch walut w nowym tygodniu jest ograniczony, co bardzo dobrze widać na EURAUD. Para walutowa od początku grudnia znajdowała się w trendzie wzrostowym, obecnie mamy do czynienia z pierwszą od dłuższego czasu silniejszą reakcję spadkową. Kurs euro w stosunku do dolara australijskiego osłabł pod koniec zeszłego tygodnia i obecnie testuje od dołu wsparcie na 1,6060.

Jeżeli dojdzie do odbicia spadkowego, to niedźwiedzie mogą popchnąć cenę w okolice wsparcia na 1,5860, albo nawet niżej na 1,5760. Daje to potencjał na 150-250 pipsów zysku. W przypadku powrotu byków celem dla nich będzie opór na 1,6340, który nie licząc krótkotrwałego flash crashu od wielu miesięcy powstrzymywał wzrosty na tej parze.

By wykorzystać analizę i zainwestować na AUDUSD,
sprawdź ofertę Brokera HotForex

wykres EURAUD H4 8.01.2019
EURAUD H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here