Naga Marketsea

Kurs EUR/AUD na interwale dziennym dotarł do długoterminowej strefy oporu. Jest to poziom, który jak widać testowany był już trzykrotnie. Za każdym razem cena respektowała ten poziom. Warto zwrócić uwagę, że poza zwykłym oporem jest to także okrągły, psychologiczny poziom 1,50. Wczoraj miało miejsce lekkie odbicie od oporu, dzisiaj jednak kurs nadal powoli wzrasta. Wydaje się jednak, że zagranie na kolejne odbicie od oporu nie będzie technicznym błędem.

ea op

TopOption, oferuje 75% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 175 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here