Naga MarketsPara walutowa EURAUD szczególnie w ostatnim czasie porusza się bardzo trendowo i re-testuje zdecydowaną większość pokonanych uprzednio poziomów oporu (później wsparcia).

Rynek od dłuższego czasu porusza się na północ. Warto zauważyć, że wzrosty te odbywały się w bardzo techniczny sposób i po każdym impulsie wzrostowym następowała korekta spadkowa, która w zdecydowanej większości przypadków kończyła się re-testem pokonanego wcześniej oporu.

Niekiedy te korekty były głębsze a niekiedy płytsze jednak za każdym razem były one mniej dynamiczne aniżeli wcześniejsze impulsy.

Obecnie, od ponad tygodnia obserwujemy konsolidację. Jest oczywiście również forma korekty lecz biorąc pod uwagę, że wewnątrz tego boxu spadki są bardziej dynamiczne od wzrostów, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się wybicia dołem.

EURAUD H4

Za scenariuszem pro-spadkowym przemawiać może również obecna sytuacja na wykresie dziennym, gdzie zauważymy, że na skutek trwających od 23 lutego br. wzrostów rynek dotarł w okolice istotnego oporu 1.5050, gdzie już w ubiegłym tygodniu pojawiła się pierwsza reakcja podażowa. Poziom ten jednak w dalszym ciągu nie został trwale odrzucony choć gdyby tak się stało, spodziewać moglibyśmy się re-testu okolic poziomu 1.4600.

By wykorzystać analizę i zainwestować już teraz sprawdź ofertę Brokera HotForex

EURAUD Daily


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPrzed nami posiedzenie Banku Kanady. Uwaga na CAD!
Następny artykułCD Projekt przeznaczy 100,93 mln zł na wypłatę dywidendy
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here