Naga MarketsPara walutowa EURAUD od 23 lutego br. porusza się na północ. Na skutek tych wzrostów rynek dotarł w okolice istotnego poziomu 1.4600, gdzie wczoraj pojawiła się reakcja podażowa.

Mimo, że na wykresie dziennym wczoraj powstałą pro-sapdkowa świeca pin-bar, w dniu dzisiejszym ponownie obserwujemy wzrosty. Jeżeli tendencja ta będzie kontynuowana i rynek trwale pokona obecny opór, potencjalne wzrosty mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 1.5055.

EURAUD Daily

Spoglądając jednak na wykres 4-godzinowy zauważymy, że rynek w dalszym ciągu nie domknął jeszcze weekendowej luki wzrostowej spowodowanej wynikami niedzielnych wyborów prezydenckich we Francji co mogłoby determinować potencjalne spadki w najbliższym czasie.

EURAUD H4

W najbliższym czasie warto zatem obserwować sytuację na wykresie 30-minutowym. Jeżeli rynek wykona korektę spadkową i re-testując odrzuci pokonany dziś opór (teraz wsparcie), spodziewać moglibyśmy się kontynuacji wzrostów. Jeżeli jednak poziom ten zostanie pokonany a całe wybicie zanegowane, zwiększą się szanse na potencjalne spadki.

Wykorzystaj analizę, by zainwestować u Brokera HotForex

EURAUD M30


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKomentarz giełdowy – GPW realizuje zyski przed Majówką
Następny artykułSREBRO – przełamanie linii trendu wzrostowego
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here