Naga MarketsPara EURAUD od listopada ubiegłego roku porusza się w trendzie wzrostowym, który przybrał formę kanału wzrostowego. Cena po ustanowieniu maksimum tego roku na poziomie 1.6790 zaczęła spadać. Po dotarciu do wsparcia wspomnianego kanału nastąpiła reakcja popytu i cena powróciła do wzrostów, które zatrzymały się w okolicy zniesienia Fibonacciego 61.8%.

EURAUD Daily – cena skutecznie pokonała wsparcie kanału

Dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem spadków, cena pokonała wsparcie i aktualnie znajduje się  blisko 50p poniżej, tworząc formację PA -objęcie bessy. Może to wskazywać na dalsze spadki. Dodatkowo możemy zauważyć formacje RGR, dla której wsparcie kanału jest linią szyi.

XM oferuje traderom minimalne depozyty od 5 dolarów oraz bezpieczeństwo dzięki licencjom CySEC, ASIC i FCA. Handluj z brokerem posiadającym 10-letnią tradycję rynkową i ponad 2.5 miliona klientów na całym świecie.

EURUSD Daily – Objęcie bessy na wsparciu kanału i malejący MACD wskazuje na możliwość dalszych spadków

Na powyższym wykresie możemy przyjrzeć się bliżej sytuacji na tej parze. Zaznaczony na czerwono prostokąt to wspomniana formacja objęcia bessy. Jeśli cena pokona jego dolną granicę to możemy spodziewać się spadków o kolejne 110p do najbliższej strefy popytu zaczynającej się na poziomie 1.5930. Wejścia w shorta szukałbym przy ewentualnym re-teście pokonanego wsparcia kanału.


Analiza będzie weryfikowana w weekend zgodnie z założeniami cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką”. Wszystkie odcinki cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką” są  zebrane w osobnym wątku na naszym forum w dziale Dzienniki Traderów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here