Naga MarketsPara walutowa EURAUD od 24 lutego br. porusza się na północ. W efekcie tych wzrostów kurs dotarł w okolice niezwykle istotnego oporu 1.4600, gdzie już w ubiegłym tygodniu pojawiła się pierwsza reakcja podażowa. Spadki nie trwały jednak zbyt długo i od wczoraj ponownie obserwujemy wzrosty.

Jeżeli obecnie testowany opór zostałby pokonany, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji wzrostów nawet w okolice poziomu 1.5050.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

EURAUD Daily

Spoglądając na wykres H1 zauważymy, że zgodnie z moimi ubiegłotygodniowymi projekcjami rynek nie domknął luki wzrostowej a silna reakcja popytowa pojawiła się już w okolicy lokalnego wsparcia 1.4320.

W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się zatem ponownego przetestowania ubiegłotygodniowych maksimów. Jeżeli w ich okolicy pojawi się reakcja podażowa, spodziewać moglibyśmy się spadków. Jeżeli jednak poziom ten zostanie pokonany, wzrosty mogłyby być kontynuowane w dłuższym horyzoncie czasowym.

EURAUD H1

Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPrzygotuj się na nudne FOMC. Szansa podwyżki dopiero w czerwcu
Następny artykułEURUSD coraz bliżej lokalnego wsparcia
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here