Naga Markets


EURAUD coraz bliżej istotnego oporu

Spoglądając na notowania pary walutowej EURAUD zauważymy, że na skutek trwających od  25 kwietnia br. spadków kurs pokonał lokalne wsparcie w okolicy poziomu 1.5620. Pomimo, iż późniejsza deprecjacja nie dotarła do kolejnego, technicznego poziomu, to w ubiegłym tygodniu pojawiła się silna reakcja popytowa.

Trwające od tego czasu wzrosty sprawiły, że kurs zbliża się w okolice pokonanego wcześniej wsparcia. Biorąc pod uwagę, że poziom ten znajduje się nieopodal mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego z wcześniejszego impulsu spadkowego, spodziewać moglibyśmy się pojawienia w jego okolicy reakcji podażowej. Odrzucenie tej strefy mogłoby natomiast otworzyć drogę do ponownych spadków.

EURAUD Daily

NZDCAD kończy korektę wzrostową?

Spoglądając na notowania pary walutowej NZDCAD zauważymy, że na skutek trwających od drugiej połowy maja br. wzrostów kurs dotarł w okolice lokalnego poziomu oporu i mierzenia 50% korekty Fibonacciego, gdzie już kilka dni temu pojawiła się pierwsza reakcja podażowa.

Biorąc pod uwagę układ ostatnich kilku świec na interwale dziennym, coraz więcej wskazuje za potencjalnym odrzuceniem obecnie testowanej strefy. Jeżeli tak się stanie, ewentualne spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 0.8670. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który oferuje świetne spready na głównych parach walutowych.

NZDCAD Daily


Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułFOMC znowu podnosi stopy. Jeszcze dwie podwyżki w tym roku.
Następny artykułBlok po 22 – 13 czerwca 2018: CHF/JPY, GBP/NZD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here