Naga Markets
Kurs pary walutowej EURAUD osuwa się od wczorajszego poranka i zdołał już przełamać strefę wsparcia między 1.4295 – 1.4335. Tym samym znalazł się na poziomach, które ostatnio widziane były 16-go grudnia ubiegłego roku.

Najbliższe wsparcie widziane jest 1.4219 i prawdopodobnie w tym kierunku zmierzać będzie  cena. Obecne nastawienie jest pro-spadkowe i można rozglądać się za korektą trwającego impulsu spadkowego w poszukiwaniu okazji sprzedażowych.

Jedna z okazji pojawić się może przy potencjalnym re-teście przełamanego obszaru wsparcia, który obecnie stanowi opór. Również cofnięcie do 20-okresowej SMA może być dobrą lokacją do wypatrywania sygnałów sprzedażowych.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!

1001-euraud


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGrupa ZUE kontynuuje wzrosty
Następny artykułPopularny broker zrzeka się licencji CySEC
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here