Naga Markets



euraud

Na interwale M30 pary EUR/AUD panuje trend spadkowy. W ostatnim czasie mieliśmy do czynienia z dwoma silnymi impulsami spadkowymi. Aktualnie trwający ruch wzrostowy wygląda na korektę. Cena zbliża się do strefy oporu, która wcześniej służyła jako wsparcie. Warto rozważyć dalszą grę z trendem, uważając przy tym na dzisiejszą konferencję EBC.

euraud opcja

>TopOption, oferuje 80% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 180 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować Teraz



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUSD/JPY: wszyscy patrzą na euro, a tymczasem…
Następny artykułEUR/GBP – strefa oporu H1
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here