Naga Markets


Na wykresie 4-godzinnym pary walutowej EURAUD trwa właśnie korekta ostatniego impulsu wzrostowego, która testuje 20-okresową SMA zapewniająca dynamiczne wsparcie w trendzie wzrostowym.

Przechodząc na wykres 30-minutowy można dostrzec, że wspomniana korekta zatrzymała się w okolicach poziomu 1.4180, gdzie wypada także zniesienie 61,8% Fibo ostatniego impulsu wzrostowego. Odbicie od tego poziomu doprowadziło do utworzenia szczytu (H). Jego wybicie byłoby równoznaczne z uformowaniem wyższego szczytu (HH), a taka sekwencja oznaczać może zakończenie korekty spadkowej i powrót do trendu wzrostowego.

Opisany wyżej, potencjalny scenariusz byłby zgodny ze strategią price action Tylko Dołki i Szczyty, którą w przypadku jego realizacji można wykorzystać do prowadzenia pozycji.

Alternatywnie, jeśli cena nie wybije wyższego szczytu, a spadki będą kontynuowane, okazji zgodnych ze strategią szukać można do momentu zamknięcia na wykresie H4 poniżej 66-procentowego zniesienia opisywanego wcześniej impulsu wzrostowego.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

echo adrotate_group(47, 0, 0, 0);

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here