Naga MarketsKurs pary walutowej EUR/AUD już piąty raz od początku marca testuje wsparcie jakie zapewnia linia trendu wzrostowego rozpoczętego pod koniec kwietnia 2015 roku.

Akcja cenowa jaka rozgrywa się nad wspomnianym wsparciem, a także fałszywe wybicie oporu na poziomie 1.5000 może wskazywać na to, że trend wzrostowy jest już słaby i prawdopodobieństwo przełamania linii trendu znacznie rośnie.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

Gdyby udało się skutecznie wybić linię trendu, potencjalne spadki mogą sięgnąć kluczowego wsparcia w pobliżu poziomu 1.4400. Tylko nieco wyżej znajduje się minimum jednodniowego ruchu o sporym zasięgu, wywołanego oświadczeniem po konferencji ECB z 10-go marca.

Dołącz do rozwijających się traderów i sprawdź materiały w strefie eLearn!

Alternatywnie, odbicie od linii trendu może oznaczać, że bykom ponownie przyjdzie się zmierzyć z okrągłym poziomem 1.5000.

1304-EURAUD


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here